loader image

Martin A. Noorkõiv

Loon arengukeskkondi missiooniga eestvedajatele, sest usun inimeste võimesse maailma asju paremaks teha.

MIS MA TEEN?

Demokraatia arendamine

10 aastat juhtimis- ja koolitamiskogemusi sihtasutuses Domus Dorpatensis, Vabaühenduste Liidus ning teistes organisatsioonides on andnud laia spektri teadmisi ning oskusi strateegia, kommunikatsiooni, juhtimise, hariduse, demokraatia, kodanikuühiskonna ja paljude muude teemade osas.

Minu CV

Teeme koos

Aitan missiooniga organisatsioonidel luua strateegiaid, kutsuda ellu mõjusaid projekte, planeerida ja ellu viia inspireerivaid üritusi ning arendavaid koolitusi.

STRATEEGIATE LOOMINE

Maailm on keeruline ja muutub aina keerulisemaks. See tähendab, et ühiskondlike probleemide lahendamine eeldab samuti järjest süsteemsemaid lähenemisi, et päriselt saavutada soovitud mõju. Aitan selliseid lahendusi luua ja arutelusid pidada.

Uuri lähemalt
ESINEMINE JA ARUTELUD

Esinen läbimõeldult demokraatia, kodanikuühiskonna, ühiskondlike muutuste, hariduse ja teistel teemadel. Samuti olen valmis modereerima konverentse, paneele ja strateegiarutelusid ning aitan läbi mõelda ürituste eesmärke.

Uuri lähemalt
ORGANISATSIOONIDE ARENDAMINE

Usun, et suurim mõju on organiseeritud jätkusuutlikul tegevusel. Üle 10 aasta juhtimiskogemust on andud mulle võime mõista teiste juhtide ja nende organisatsioonide muresid paremini ning konsultatsiooni kaudu suudan aidata neid lahendada.

Uuri lähemalt
KOOLITUS JA KONSULTATSIOON

Olen 10 aasta jooksul loonud mitmeid koolitusprogramme ning koolitanud üle saja erineva grupi – pensionäridest õpilaste, juhtidest noorsootöötajateni. Teemadeks isiklik areng ja eesmärgid ning strateegia, juhtimine ja mõju.

Uuri lähemalt

Minu algatused

Projektid, organisatsioonid, liikumised, üritused ja muu mille olen loonud või mille loomises osalenud.

Mõtted

Siit leiad minu kõned, intervjuud, esinemised ning artiklid demokraatia, kodanikuühiskonna, hariduse, avaliku arutelu, juhtimise ja muudel teemadel.

Kuidas lahendada kliimamuutusi?

See oli esialgu FB postitus. Foto: William Bossen, Unsplash Ma kuulun nende inimeste (põlvkonna?) hulka, kes tunnevad hirmu kliimasoojenemise ees. Mitte abstraktset, teoreetilist hirmu, vaid reaalset ja väga elulist. Me loeme[…]

Loe edasi

Vestlusõhtu Jaak Valgega (EKRE) demokraatia teemadel

Vabaühenduste Liit korraldas Hea Kodaniku klubi ürituse ning kutsus mind sinna vestlema Jaak Valgega demokraatia arengute ja ohtude üle. Oli üsna meeleolukas, aga pigem sisukas ja konstruktiivne õhtu. Lisainfo ürituse[…]

Loe edasi

Intervjuu ajakirjale “Are We Europe”

Ajal kui Eesti kohta kirjutatakse välismeedias pigem negatiivse sisuga lugusid, sain anda oma panuse sellesse, et meie kuvand veidi optimistlikum oleks. Intervjuus uuriti peamiselt mu enda motivatsiooni kohta, aga veidi[…]

Loe edasi

Kõige värskemaid mõtteid jagan Facebookis…