Esinemine

Foto: TÜ; TÜ avaaktusel kõnet pidamas 2016. aastal.

Olen aastate jooksul sattunud publikute ette väga erinevatel põhjustel – konverentside esinejana, koolitajana ja moderaatorina.  Seda nii Eestis kui ka mitmetes välisriikides.

Esinejana tunnen end peamiselt nagu kodus kodanikuühiskonna, sotsiaalse ettevõtluse, kõrghariduse ja isikliku arengu teemadel. Olen neil teemadel üles astunud TEDGlobal TEDx-korraldajate eelkonverentsil, Riigikogus TIPS konverentsil, igal aastal mõnes Arvamusfestivali paneeldiskussioonis, Riia ja Helsingi sotsiaalse ettevõtluse konverentsidel ning paljudel teistel üritustel viimase kuue aasta jooksul.

Foto: TED; TEDGlobal 2011 eelkonverentsil esinemas.

Koolitan peamiselt meeskonnajuhtimise, strateegilise planeerimise, avaliku esinemise ja kommunikatsiooni teemadel. Olen aidanud näiteks Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsil sõnastada oma visioon ja mõtestada läbi oma strateegia, Tartu Noortevolikogul arendada oma kommunikatsioonivõimekust ning Tartu linna noorsootöötajatel mõtestada läbi oma tegevuse mõjusust.

Sooviksid mind esinema või koolitama kutsuda?

Võtan hea meelega vastu pakkumisi konverentsidel esinemiseks või paneeldiskusioonis osalemiseks. Huvi korral saab minuga ühendust võtta ja lähemalt uurida: noorkoiv.martin(at)gmail.com

Advertisements